Profil działalności

Firma Unilight Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz dystrybucji akcesoriów dla ludzi palących. Głównymi grupami asortymentowymi są:

- zapalniczki plastikowe
- zapalniczki metalowe
- zapalarki do gazu, grilla, kominków zarówno plastikowe jak i metalowe
- gaz i benzyna do zapalniczek w pojemnikach o różnej pojemności
- zapałki.

Swoje wyroby Firma Unilight Sp. z o.o. sprzedaje na różnych rynkach w kraju i za granicą pod różnymi markami handlowymi, m.in. Flame Club oraz Elico.
W Polsce obsługujemy m.in. hurtownie wielobranżowe, hurtownie tytoniowe, sieci handlowe oraz klientów reklamowych. Do agencji reklamowych dostarczamy zapalniczki i zapalarki pod nadruk oraz zapalniczki metalowe pod grawer i nadruk.

Unilight Polska Sp. z o.o. jest również producentem Gazu do zapalniczek w różnych pojemnościach i w różnych opakowaniach. Aluminiowe butle oraz stalowe pojemniki sprzedawane są przede wszystkim za granicę Polski, głównie do renomowanych firm europejskich dystrybuujących podobne produkty.
W Polsce Gaz do zapalniczek sprzedawany jest pod marką ELICO w pojemnościach 90 ml, 250 ml oraz 300 ml.

W roku 2013 Frima Unilight Sp. z o.o. rozpoczęła produkcje nowej grupy produktów z obszaru Outdoor. Są to pojemniki z gazem tzw. Camping Gaz oraz szeroki zakres akcesoriów tj. turystyczne kuchenki gazowe, palniki wielofunkcyjne itp.
Produkcja wykonywana jest na nowoczesnych liniach technologicznych o wysokiej jakości oraz wydajności.

Log In or Register